Берестівська громада
Бердянський район, Запорізька область

Графік особистого прийому громадян

 

№ 01 графік  особистого  прийому 2018 

 

 

Берестівська  сільська  рада

Бердянського  району  Запорізької  області

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Берестівського  сільського  голови

02.01.2018 року                                                                               № 01

 

Про  затвердження  графіка  особистого

 прийому  громадян у  Берестівській

сільській  раді  в  2018 році

 

     Відповідно  до  Закону  України  ,,Про  місцеве  самоврядувавння  в  Україні”,  з  метою забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного  права  громадян  на  звернення  до  органів  державної  влади  та  органів  місцевого  самоврядування

     1.  Затвердити  графік  особистого  прийому  громадян  у  Берестівської  сільської  ради  (додається).

     2.  Секретарю  сільської  ради  забезпечити  неухильне  дотримання  затвердженого  графіка  прийому  громадян.    

    3.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.        

       

Сільський  голова                                                              Н.М. Кушнір

 

З  розпорядження  ознайомлені:

 

 

 

 

 

                                                

                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                     Розпорядження  сільського  голови

                                                                     від  02.01.2018р. № 01

          

 

ГРАФІК  ОСОБИСТОГО  ПРИЙОМУ  ГРОМАДЯН

У  БЕРЕСТІВСЬКІЙ  СІЛЬСЬКІЙ  РАДІ

НА  2018 РІК

 

№ з/п

Прізвище  ім’я  по  батькові  посадової  особи,  що  проводить  особистий  прийом  громадян,  посада

Дні  та  години  прийому

 1.

Кушнір  Наталя  Миколаївна

сільський  голова

вівторок –

з  09.00  до  12.00

середа  (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

 2.

Зиборов  Сергій  Михайлович,

заступник  сільського  голови

вівторок –

з  09.00  до  12.00

1-а середа місяця (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

 3.

Семкович М.Г.,

заступник сільського голови з фінансово-економічних питань

четвер –

з 09.00  до  12.00

2-а середа місяця (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

 4.

Суницька  Галина  Олександрівна,

секретар  сільської  ради

вівторок –

з  09.00  до  12.00

1-а, 3-я середа місяця (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

 5.

Приймак  Віктор  Іванович,

староста сіл Троїцьке,  Глодове,  Калайтанівка

щоденно з 09.00  до  16.00

 6.

Тимків  Володимир  Федорович,

Староста  сіл  Миколаївка,  Малинівка,  Новоіванівка,  Новосолдатське,  Радивонівка

щоденно з 09.00  до  16.00

 7.

Андрущенко  Олена  Василівна,

спеціаліст  по  роботі  з  молоддю

1-а, 3-я середа місяця (с. Берестове)  з  09.00  до  12.00,

2-а, 4-а середа місяця 

 (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

 8.

Верескун  Валентина  Миколаївна,

головний спеціаліст  з  кадрової  роботи

вівторок  з  09.00  до  12.00

 9.

Верескун  Ірина  Олександрівна,

керівник  Центру  надання  адміністратив-них  послуг

понеділок  з  10.00  до  12.00

10.

Гринько  Алла  Іванівна,

спеціаліст-землевпорядник

середа

з 09.00  до  12.00

11.

Демиденко  Яна  Олександрівна,

фахівець  відділення з соціальної  допомоги вдома

вівторок, четвер

з 09.00 до 12.00

середа  (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

12.

Дінжос Олена Валеріївна,

начальник відділу планово-фінансової  діяльності,  бухгалтерського обліку та звітності,  головний бухгалтер

3-я середа місяця

з 09.00  до  11.00

13.

Данило  Ольга  Григорівна,

головний спеціаліст  середньої та дошкільної освіти

вівторок  з  09.00  до  12.00

14.

Зубко  Алла  Якимівна,

головний спеціаліст з інформаційної  та  організаційної  роботи

четвер  - з 09.00  до 12.00

середа  (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

15.

Ігнатенко Любов  Василівна,

спеціаліст-землевпорядник

середа

з 09.00  до  12.00

16.

Косенко Олександр Семенович,

спеціаліст-землевпорядник

середа

з 09.00  до  12.00

17.

Коцевич  Тетяна  Василівна,

 головний  спеціаліст  з  інформаційної  та  організаційної  роботи

вівторок - з 09.00  до 12.00

середа  (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

18.

Лісовська Лариса Миколаївна,

завідуюча відділення з соціальної допомоги вдома

вівторок, четвер з 09.00 до 12.00

середа  (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)

19.

Лисенко  Оксана  Анатоліївна,

начальник  відділу  освіти

середа  з  09.00  до  12.00

20.

Лук’яненко  Микола Павлович,

інженер з охорони праці

вівторок  з  09.00  до  11.00

21.

Михайлова Тетяна Дмитрівна,

головний лікар Комунального закладу  ,,Берестівський центр первинної медико-санітарної допомоги’’ Берестівської  сільської ради Бердянського району Запорізької області

1-а, 3–я середа місяця з  09.00  до  11.00

22.

Омеляненко  Алла  Миколаївна,

бухгалтер 

1-а, 3-я середа місяця  з  09.00  до  11.00

23.

Сахно Яна Василівна,

державний реєстратор

вівторок з 09.00 до 11.00

24.

Шендрик Павло Вікторович,

начальник відділу інфраструктури інвестицій

понеділок  з  09.00  до  11.00

25.

Шиян  Андрій  Васильович,

юрист

вівторок  з  09.00  до  12.00

3-я середа місяця середа  (с. Миколаївка – 09.00- 12.00;

с. Троїцьке – 13.00-15.00)