Уроки прекрасного

У цьому році «Дитячому альбому » П.І.Чайковського  виповнюється 140 років. Збірка із 24 п’єс для фортепіано була присвячена племіннику Петра Ілліча  Володі Давидову.  Дитячий альбом увійшов у золотий фонд світової музичної літератури для дітей. 14 лютого 2018 року вихованці музичної школи разом з керівником Світланою Іванівною Кондратьєвою запросили учнів 3 класу на уроки музики присвячені творчості П.І.Чайковського. Із завмиранням серця діти слухали твори з Дитячого альбому: «Мама», «Хвороба ляльки», «Похорони ляльки». А от «Вальс», «Неаполітанська пісенька», «Полька » заворожили слухачів мелодійністю, радістю. Хочеться подякувати Світлані Іванівні за можливість долучатися до світового надбання  культури.