І етап курсів підвищення кваліфікації в ДВНЗ «Університеті менеджменту освіти» НАПН України

З 30 січня 2017 року по 03 лютого 2017 року наші директори шкіл та начальник відділу освіти  пройшли навчання І етапу курсів підвищення кваліфікації в ДВНЗ  «Університеті менеджменту освіти» НАПН України.

Ініціативною  групою директорів опорних шкіл та керівників управлінь освіти, які навчалися на І етапі тематичних курсів з проблеми розвитку опорних закладів освіти в Університеті, створили спільноту "Децентралізація управління освітою". Ми запрошуємо всіх небайдужих приєднуватись до нас з метою обговорення актуальних питань децентралізації у галузі освіти, підготовки і проведення цікавих заходів, змістового наповнення курсів ПК в УМО і просто для професійного спілкування.