Серпнева конференція педагогічних працівників Берестівської сільської ради

27 серпня 2018 року у приміщенні Центру надання адміністративних послуг відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Берестівської сільської ради.

В роботі конференції взяла участь заступник сільського голови Семкович М. Г., яка привітала всіх присутніх з початком нового навчального року.

Начальник відділу освіти Берестівської сільської ради Лисенко О. А. проаналізувала роботу дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів за 2017/2018 н. р., окреслила завдання на наступний навчальний рік.

В ході конференції виступили:

• спеціаліст відділу освіти Данило О. Г, яка зупинилася на основних аспектах Нової української школи;
  •  заступник директора з виховної роботи Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. Харченко Н. В. та заступник директора з виховної роботи Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Антоненко В. М., які поділилися досвідом роботи з національно-патріотичного виховання;
  • Вчитель початкових класів Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. Колесник В. Є., яка розповіла про особливості роботи в інклюзивному класі.

Підводячи підсумками роботи начальник відділу освіти Лисенко О. А. ознайомила присутніх із завданнями на 2018/2019 н. р.