Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Тиждень інклюзивної освіти в Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

В період з 12 по 16 листопада у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено тиждень інклюзивної освіти під гаслом  «Людина, душа, всесвіт…»

У понеділок 12 листопада діти переглянули відеоматеріали про людей з особливими потребами та проведена інформаційна хвилинка на тему «Кожна людина  - унікальна і неповторна особистість». Вчителі разом з дітьми оформили стенд та фотовиставку «Можливості обмежені, здібності безмежні». 

Фото без опису

У вівторок 13 листопада для учнів 3-4 класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Людина – індивід, всі разом -  колектив.», на яких діти дійшли висновку , що разом виконувати роботу і швидше, і легше за допомогою гри. На групі ГПД з дітьми була проведена година спілкування «Злодій і маска», де діти познайомилися з казкою та обговорили поведінку головних героїв. Учасники гуртка «Промінчик» оформили виставку малюнків «Ми   разом».

У середу 14 листопада діти переглянули мультфільм «Квіточка – семицвіточка» та «Про Діму», що дали зрозуміти дітям, що інколи треба поступитися своїм бажанням заради потреб інших дітей. Школярі разом з вчителями створили чарівну квітку доброти, яка спонукатиме краще розуміти один одного, поважати думку інших, прощати, любити.

Четвер 15 листопада пройшов під девізом «Мої права, обовязки, відповідальність», де формувалися знання про права дитини та її обовязки. Діти вчилися вмінню захищати себе при порушенні їх прав. Класоводи формували повагу до своєї сімї, друзів, оточуючих, почуття дисциплінованості. Були проведені година спілкування  «Вчинок – наслідки» та та інформаційна хвилинка «Дітям про булінг». У інклюзивному класі було проведено відкритий урок- казку «Казка маленька, а розуму в ній багато». Граючи ролі у виставі «Колосок» діти зрозуміли мудру вість: «Хто не робить, той не їсть».

Фото без описуФото без опису16 листопада в День толерантності за допомогою проектних технологій був проведений урок – проект «Ігри, що сприяють гарному настрою», де розкрилася суть формування терпимості до відмінностей між людьми. Захід допоміг учням засобами гри відчути себе щасливими та отримали задоволення. У 1 класі було проведено корекційне заняття  «Здоровя – це життя», де діти усвідомили, що здоровя – це великий дар.

На перервах лунала релаксаційна музика. Тиждень пройшов змістовно, цікаво, емоційно. 

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора