Огляд-конкурс виховної роботи в пришкільних таборах з денним перебуванням

У період з 25 червня по 05 липня 2018 року проводився міжшкільний конкурс-огляд виховної роботи в пришкільних таборах з денним перебуванням (далі – Конкурс).

Влітку 2018 року працювали 3 пришкільних табора  з денним перебуванням. Всі навчальні заклади  вчасно отримали акти-дозволи на відкриття таборів, оформили необхідну документацію.

На міжшкільний етап Конкурсу було подано матеріали 3 таборів відпочинку (100% від загальної кількості таборів).

Більшість поданих матеріалів свідчить про творчий підхід педагогічних колективів до змістовного наповнення роботи таборів відпочинку.  Їх діяльність була спрямована на популяризацію здорового способу життя та організацію цікавого дозвілля. В переважній більшості пришкільних таборів сформувалася чітка система виховної, спортивно-оздоровчої роботи.

Найбільш поширеними формами стали тематичні бесіди, тренінгові заняття, ігри, вікторини, концерти, КВК, ранки здоров’я, години спілкування, танцювальні марафони, конкурсно-розважальні програми тощо. Особлива увага приділялась фізкультурно-спортивній роботі, яка реалізовувалась через рухливі ігри, екскурсії, походи; екологічній роботі (учні Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. під час перебування у пришкільному таборі весь свій час присвятили екологічним проблемам  нашої планети). Також вагоме місце у роботі пришкільних таборів займав саме краєзнавчо-туристичний напрямок

У сформованих матеріалах представлено нормативно-правову базу, яка регламентує організацію роботи пришкільних таборів, посадові інструкції  педагогічних працівників табору, інструкції з охорони праці, фоторепортажі, слайд-фільми, мультимедійні презентації, сценарії проведених заходів.

Разом з тим, педагогічні колективи деяких пришкільних таборів зібрали недостатньо матеріалів, не забезпечили належне оформлення звітів про  роботу пришкільних таборів.

Не у всіх таборах була організована робота гуртків, секцій, творчих об’єднань, які б задовольняли інтереси та запити дітей.

Матеріали на Конкурс Миколаївської  ЗОШ І- ІІІ ст.

Матеріали на Конкурс Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Екологічний плакат

Презентація про роботу пришкільного табору Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Матеріали на Конкурс Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відеозвіт про роботу пришкільного табору Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.