Участь у обласному методичному об'єднанні з патріотичного виховання

14 грудня 2018 року вчитель географії Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кеда С. І.  прийняв участь в роботі обласного методичного об’єднання з патріотичного виховання, що відбулось на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР в м. Запоріжжя.
   На засіданні були розглянуті питання:
1.     Система гуманітарно-краєзнавчої роботи з учнівською молоддю у 2018 році
2.     Методичні рекомендації з проведення I етапу та підготовки до участі у II етапі Всеукраїнської гри «Сокіл» (Джура») у 2017-2018 н.р.
3.     Методичні рекомендації з підготовки робіт до Обласного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь»
4.     Співпраця з громадськими учнівськими об’єднаннями ( на прикладі скаутських дитячо-юнацьких організацій)

Перед початком роботи методоб’єднання учасники мали змогу ознайомитися з № 1-4 електронного журналу Краєзнавство Запорожжя. Члени редколегії запросили присутніх до співпраці, ознайомили з вимогами до оформлення статей. Детально зі змістом журналів та вимогами до оформлення статей можна на сайті КЗ «Центр туризму» ЗОР http://zoctkum.ucoz.ua/