Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 29.10.2018 № 627 "Про проведення другого та підготовку до третього етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2018/2019 н. р." та наказу відділу освіти Берестівської сільської ради від 29.ю10.2018 № 126 "Про проведенння другого етапу Мжнародного мовно-літературного конкурсу імені тараса Шевченка" 07 листопада 2018 року школярі Берестівської  громади  зібралися в Дмитрівському закладі загальної середньої освіти на ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, щоб ще раз продемонструвати свою любов і пошану до поета світового рівня Тараса Григоровича Шевченка.  У конкурсі взяли участь 38 учнів з усіх ЗЗСО району та об'єднаних громад.