НОВИНИ

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н. р.

З 18 січня по 01 березня 2020 року Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради організовано проведення двадцяти п’яти обласних олімпіад з навчальних предметів. Учні закладів загальної середньої освіти Берестівської ОТГ не залишились осторонь.

14:50:56 03.07.2020

Переможці обласного конкурсу відеороликів «Країна сонячних мрій»

З 20 травня по 08 червня 2020 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено обласний конкурс відеороликів «Країна сонячних мрій» з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.

14:49:30 03.07.2020

Переможці Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

З 19 по 21 лютого 2020 року комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради проведено фінальний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».  Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради для участі у фестивалі було направлено 4 роботи у номінації «Швидке перо». Учень 4 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  Проценко Данило приймав участь у обласному етапі фестивалю від громади у номінації «Я і мої емоції».

14:48:51 02.07.2020

Переможці обласного етапу виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»

З 23 березня по 17 травня 2020 року відбувся обласний етап виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків». Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради на Конкурс було направлено 9 робіт.

14:48:59 01.07.2020

Переможці обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки»

З 23 березня по 17 квітня 2020 року відбувся обласний фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки» (далі – Конкурс). Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради на Конкурс було направлено 18 робіт.

14:47:12 01.07.2020

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи

20 травня 2020 року відбулася онлайн нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Берестівької сільської ради. Присутніх ознайомлено з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо здійснення заходів, спрямованих на організоване завершення навчального року та організації оцінювання в умовах дистанційного навчання. Акцентовано увагу заступників на заповненні класних зурналів після карантину.

15:06:57 25.05.2020

Міжшкільне методичне об'єднання вчителів фізичної культури, курсу "Захист Вітчизни", основ здоров'я

Вчителі закладів освіти Берестівської сільської ради продовжують працювати дистанційно та опановують нові можливості інтернет простору. 21 травня 2020 року за допомогою платформи ZOOM відбулося ММО вчителів фізичної культури, курсі "Захист  Вітчизни", основ здоров’я.  Були розглянуті наступні питання: заповнення класних журналів, змістовні лінії Державного стандарту, результативність роботи учасників ММО за напрямками.

14:54:49 22.05.2020

Нарада керівників закладів освіти

20 травня 2020 року відбулася онлайн нарада керівників закладів загальної середньої освіти з теми "Завершення 2019-2020 навчального року: рекомендації та практичне впровадження в умовах дистанційного навчання".

14:44:15 21.05.2020