Зі святом Знань

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Зі святом усіх!

11:35:26 01.09.2020

Участь у заході

07 липня 2020 року Управлінням Державної служби якості освіти у Запорізькій області було проведено круглий стіл «Реалізація органами місцевого самоврядування освітньої політики в частині забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти», в якому прийняв участь відділ освіти Берестівської сільської ради.

09:52:26 10.07.2020

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських, обласних учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н. р.

З 18 січня по 01 березня 2020 року Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради організовано проведення двадцяти п’яти обласних олімпіад з навчальних предметів. Учні закладів загальної середньої освіти Берестівської ОТГ не залишились осторонь.

14:50:56 03.07.2020

Переможці обласного конкурсу відеороликів «Країна сонячних мрій»

З 20 травня по 08 червня 2020 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено обласний конкурс відеороликів «Країна сонячних мрій» з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.

14:49:30 03.07.2020

Переможці Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

З 19 по 21 лютого 2020 року комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради проведено фінальний етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».  Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради для участі у фестивалі було направлено 4 роботи у номінації «Швидке перо». Учень 4 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  Проценко Данило приймав участь у обласному етапі фестивалю від громади у номінації «Я і мої емоції».

14:48:51 02.07.2020

Переможці обласного етапу виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»

З 23 березня по 17 травня 2020 року відбувся обласний етап виставки-конкурсу дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків». Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради на Конкурс було направлено 9 робіт.

14:48:59 01.07.2020

Переможці обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки»

З 23 березня по 17 квітня 2020 року відбувся обласний фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнського конкурсу з писанкарства «Великодні писанки» (далі – Конкурс). Від закладів загальної середньої освіти Берестівської сільської ради на Конкурс було направлено 18 робіт.

14:47:12 01.07.2020