Святковий концерт «Весна не забула про Вас»

5 березня у Берестівській школі відбулося загальношкільне свято до Міжнародного жіночого дня – 8 березня. Учні 1-11 класів підготували концерт, у якому проявили неабиякі здібності й таланти. Для жіночої частини школи у цей день звучали теплі слова вітань, приємні пісні, вірші. А різноманіття танців уже вкотре підкорило серця глядачів. Дякуємо дітям, учителям, батькам за приємні передсвяткові дні та увагу. Окрема подяка учням 7 класу (класний керівник Горбуля М.О.) за організацію свята –  ви, як завжди, відповідальні та непередбачувані.

12:39 07.03.2021

"І березень дарує диво..." у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

8 березня-справжнє свято весни. Море квітів, привітань та подарунків у перші весняні дні дарують нам радісних миттєвостей і гарного настрою, якого ніколи не буває занадто багато. У квітковому залі Миколаївської школи відбувся концерт-привітання "І березень дарує диво..." Концерт пройшов в теплій  і щирій атмосфері.Учасники концерту і глядачі отримали безліч позитивних емоцій. Виховні години,виставка виробів,учнівське самоврядування створили незабутні приемні спогади про святкування 8 березня у школі.

09:06 07.03.2021

Учнівське самоврядування

Напередодні 8 березня у Миколаївській школі відбувся День учнівського самоврядування.Учні 11 класу проводили уроки і відчули себе справжніми педагогами.Робоча атмосфера панувала в кожному класі.

08:59 07.03.2021

Свято Весни у Троїцькому ДНЗ "Пролісок"

В гарному весняному настрої вихованці Троїцького дитячого садочка"Пролісок" зустріли і провели свято присвячене 8 березня "Мама і я - гармонія життя!" Група дитячого садочка була уквітчана і прикрашена ніби віночок! Дітки власноруч виготовили листівки-фартушки для матусь з щирими привітаннями від усього серця! Хлопчики привітали дівчаток запальним танцем та квіточками з солодким сюрпризом в середині квіточки,а також медальками .Весело грали в ігри з Вередою-Нехочухою,співали пісень і радо зустріли Весну,а також показали сценку,як їжачок хотів назбирати букет квітів для своєї матусі!Батьки пригостили діток солодощами та фруктами.

08:38 07.03.2021

8 Березня  свято всіх жінок у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

У Троїцькій ЗОШ l - lll ст. 05 березня в початковій школі цікаво і змістовно пройшов виховний захід "8 Березня  свято всіх жінок". На цьому святі весни, краси, любові школярі грали, співали, танцювали, декламували чудові вірші. Діти отримали море позитива, цікавого досвіду, задоволення, гарних вражень.

08:34 07.03.2021

Виставка виробів"Подарунок мамі власними руками"

Напередодні міжнародного свята 8 березня в Миколаївській школі відбулася виставка  виробів "Подарунок мамі власними руками". Ніщо так не здатне потішити серце мами як виріб, що його виготовила власна дитина.З кожним роком все популярнішим стає ідея робити подарунки власними руками. Ексклюзивні та оригінальні речі, виконані в єдиному  екземплярі, стають прикрасою в домі і предметом гордості для мам та бабусь. Милі дрібнички, зроблені власноруч, та ще з фантазією, стараннями та любов'ю-справді найкращий подарунок для найрідніших.

11:14 05.03.2021

Подорож до країни ПІФАГОРІЇ

04 березня 2021 учні 8 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. та вчитель математики, Кравець В.А., за наказом королеви Математики відправилися у захоплюючу подорож до країни Піфагорії.

09:44 05.03.2021

Бінарний урок з музичного мистецтва та зарубіжної літератури для учнів 6-7 класів

4 березня вчителі Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст.  Харченко Н.В. (зарубіжна література) Бондарчук В.В. (музичне мистецтво)  провели урок з теми: Повість В. Короленко «Сліпий музикант. Духовне прозріння П.Попельського».

09:40 05.03.2021

Свято мами і весни у Миколаївському ДНЗ "Оленятко"

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. В Миколаївському ДНЗ "Оленятко" відбувся святковий ранок до 8-Березня "Свято  мами і весни".  Готувалися до свята заздалегідь. Діти вчили пісні, вірші-привітання, зробили своїми рученятами подарунки для мам. На святі звучали вірші та пісні про маму, бабусю, грали в ігри. Хлопчики подарували дівчаткам квіти, які виготовили самостійно. Вихованці показали музично-театралізовану казку "Колобок" здивувавши своїм казковим перевтіленням та неперевершеним дитячим артистизмом. Свято  пройшло цікаво, а результат - незабутні дитячі враження, емоції. Діти були радісні, задоволені та щасливі. Мами приготували святковий стіл із смаколиками.

12:55 04.03.2021