Підготовка до нового 2021/2022 н. р.

Сьогодні, 19 серпня 2021 року, відбувся огляд готовності закладів освіти Берестівської сільської ради до нового 2021/2022 навчального року. Комісією здійснено огляд закладів освіти Берестівської територіальної громади, перевірили їх готовность до відкриття та функціонування у 2021/2022 н. р.

08:36 19.08.2021

Піший похід по Чорногірському хребту

Із 15.06 по 25.06 учні 11 кл. Берестівської ЗОШ І-ІІІст. та учні Долинської ЗОШ І-ІІІст.  під керівництвом учителя фізичної культури Гурова О. В. здійснили піший похід по Чорногірському хребту.  Група туристів піднялась на гору Піп Іван (Чорна Гора) — одну з найвищих вершин Українських Карпат, висотою 2028 м., яка розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. У поході юні туристи освоїли  справжню школу виживання та навчилися долати свій страх. Діти вчилися бути самостійними та  відповідальними.

16:34 01.07.2021

Акція «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цього року Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» організував 16-ту Всеукраїнську благодійну акцію під гаслом «Здорові немовлята!», яка триватиме з 1 квітня по 30 вересня 2021 року. Кошти збираються з метою придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.У травні учні, вчителі та батьки Берестівської школи долучилися до заходу, зібрали кошти і перерахували їх для немовлят Запорізької області. Щиро дякуємо усім небайдужим, хто взяв участь у такій благородній і потрібній справі.

15:38 03.06.2021

Із гарним настроєм крокуємо в літо!

Літня злива, яка охопила село Берестове зранку 1 червня, не зіпсувала настрою школярам Берестівської школи, бо всі вони знали, що день буде веселим і багатим на події. У День захисту дітей учні взяли участь у розважальних заходах. Активно змагалися у грі з волейболу шестикласники, семикласники й восьмикласники. Учні другого класу залюбки грали в ігри. У цей день маленькі першачки відзначали свято Букварика. А напередодні свята учні 3, 9 та 10 класів відвідали курортний Бердянськ. Веселе літо розпочалося, тож крокуймо в нього з гарним настроєм і любов’ю до наших дітей!

16:49 02.06.2021

День захисту дітей у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Щасливі посмішки і радісний настрій створили сьогодні всім присутнім організатори свята «Щасливе дитинство» Бондарчук В.В. та Браженко К.Л.. Незважаючи на погодні умови, веселі конкурси, гарні танці  та пісні стали яскравим свідченням дитячого задоволення. А потім, дякуючи директору АФ «Приазовська» Півню Д.М., всі учасники свята отримали нагороду - смачне морозиво. Між старшокласниками та педагогами школи пройшли змагання з волейболу.  Команда, яка стала переможницею, була нагороджена тортом. Всі учасники свята ще раз переконалися в тому, що щасливе дитинство крокує по планеті Земля.  Ясного сонечка, теплого літа і радісного літнього відпочинку побажала всім присутнім заступник директора з НВР Гузь С.І.  Ось таким змістовним і насиченим був сьогодні день у Троїцькій школі.

16:46 01.06.2021

День захисту дітей у Троїцькому ДНЗ "Пролісок"

Любі діти, ми вітаємо вас з Днем Захисту дітей! Бажаємо міцного здоров'я, щастя безмежного, здійснення мрій та сподівань! Щоб дитинство було,як та веселка радісним і наповнене яскравими барвами любові, щастя й тепла батьківського! І незважаючи на те, що наші задуми не здійснилися в зв'язку з карантином, ми всеодно хочемо подякувати за надані солодощі та фрукти до свята нашим приватним підприємцям Бушиній О.В., Сапєгі Т.О. та голові Миколаївського СТ Кагадій А.Ф..

16:44 01.06.2021