НОВИНИ

Міжшкільне методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу Берестівської громади

26 лютого 2019 року на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося міжшкільне методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу на тему: «Шляхи впровадження наскрізних змістових ліній у викладанні предметів суспільно-гуманітарного циклу».

15:20 28.02.2019

Міжнародний день рідної мови у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

21 лютого 2019 року світове співтовариство відзначало Міжнародний день рідної мови. З нагоди святкування в Миколаївській школі було проведено ряд заходів. Зокрема, у початкових класах пройшла інформаційна година «Мелодійна мова рідна», під час якого діти дізналися багато нових та цікавих фактів про мову. Збірні команди учнів 5-7 класів змагалися між собою у конкурсі «Юні мовознавці». З невеликою перевагою перемогла команда «Словограй». Учні 8-10 класів визначали знавців рідної мови та усної народної творчості у конкурсі «Мова наша калинова». Перемогу здобула команда 9 класу. Учні 11 класу написали диктант «Обереги».

13:15 28.02.2019

День Героїв Небесної Сотні у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Щорічно 20 лютого у закладах освіти Берестівської сільської ради з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян , завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв, які віддали своє життя під час революції Гідності (листопад 2013-лютий 2014 років), захищаючи ідеали демократії і європейського майбутнього України відзначається День Героїв Небесної Сотні. До вшанування пам’яті загиблих Героїв долучилася і Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. Було проведено урочисту лінійку, виховні години та тематичні уроки.

13:08 28.02.2019

Міжнародний день рідної мови у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

21 лютого в Троїцькій школі відзначили Міжнародний день рідної мови: вчитель Гузь С. І. підготувала і провела святкову лінійку, на якій учні декламували вірші та співали пісні про рідну мову, а закінчилася лінійка невеликим флешмобом; також того дня було проведено диктант для учнів 5-8 класів та веб-квест, а в медіатеці організовано виставку літератури "Буду я навчатись мови золотої..."

13:05 28.02.2019

Міжнародний день рідної мови у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

До Дня рідної мови учні 4 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. (класний керівник Залюбовська Л.А.) підготували виступ агітбригади "Живи і знай - рідну мову пам'ятай". Виступ побачили учні 1, 2 , 3 класів. Діти не лише слухали вірші про рідну мову та переглядали презентацію, ще, об'єднавшись у команди ,відновлювали прислів’я та приказки про мову та брали участь у мовній естафеті. Всі отримали гарні враження від спілкування . Адже кожен розуміє, що саме від нас залежить , чи джерело рідної мови замулиться у наших душах, а чи вільно і пружно дихатиме, наче Океан.

14:45 22.02.2019

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Від усієї освітянської родини громади  вітаємо учнів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.  Бондар Ірину та Зубенко Анастасію з ІІ місцями, та ученицю Троїцької ЗОШ І-ІІІ с. Шастало Марію  з ІІІ місцем на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

14:43 22.02.2019

Об'єднаймося ж, брати мої!

Вітаємо учня 11 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. Верескуна Данила та його керівника Гузь Світлану Іванівну, вчителя української мови та літератури з ІІ місцем на обласному етапі ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінації «Література»  - «Духовні Джерела рідного краю».

14:41 22.02.2019

Семінар «Актуальні питання краєзнавчої роботи та національно – патріотичного виховання»

30 січня 2019 року на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР  пройшов обласний семінар на тему «Актуальні питання краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання». Участь в семінарі взяв головний спеціаліст відділу освіти Берестівської сільської ради Снітко К. В. Співробітники РНМЦ «Освіта та громадянське суспільство»  взяли активну  участь у проведенні практикуму за темою  «Нові акценти національно – патріотичного виховання». Також Богомолова Н.М., методист центру, провела з  учасниками семінару навчальну гру «Країна гідності». «Країна гідності» - це карткова гра, у якій гравцям як членам парламенту пропонується прийняти рішення щодо соціальної політики та соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років. Добираючи аргументи під час прийняття рішень, гравці більше дізнаються про соціальні права та їх зв’язки з соціальною політикою. Гра спонукає людину до зростання громадянської активності щодо просування соціальних прав через дії різного масштабу на місцевому або ж національному рівні. Під  час гри   учасники семінару приймали  рішення, шляхом бурхливого обговорення,  для гармонійного, всебічно розвиненого життя умовної країни на найближчі 5 років. А по закінченні, отримавши результаті своєї діяльності, поділилися своїми почуттями  та враженнями. По закінченні семінару від учасників надходили пропозиції щодо подальшої співпраці з РНМЦ «Освіта та громадянське суспільство» та, запрошення до проведення гри «Країна гідності» в навчальних закладах як з учнівською молоддю, так із педагогами.

14:21 15.02.2019