Акція «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Цього року Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» організував 16-ту Всеукраїнську благодійну акцію під гаслом «Здорові немовлята!», яка триватиме з 1 квітня по 30 вересня 2021 року. Кошти збираються з метою придбання неотологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.У травні учні, вчителі та батьки Берестівської школи долучилися до заходу, зібрали кошти і перерахували їх для немовлят Запорізької області. Щиро дякуємо усім небайдужим, хто взяв участь у такій благородній і потрібній справі.

15:38 03.06.2021

Із гарним настроєм крокуємо в літо!

Літня злива, яка охопила село Берестове зранку 1 червня, не зіпсувала настрою школярам Берестівської школи, бо всі вони знали, що день буде веселим і багатим на події. У День захисту дітей учні взяли участь у розважальних заходах. Активно змагалися у грі з волейболу шестикласники, семикласники й восьмикласники. Учні другого класу залюбки грали в ігри. У цей день маленькі першачки відзначали свято Букварика. А напередодні свята учні 3, 9 та 10 класів відвідали курортний Бердянськ. Веселе літо розпочалося, тож крокуймо в нього з гарним настроєм і любов’ю до наших дітей!

16:49 02.06.2021

День захисту дітей у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Щасливі посмішки і радісний настрій створили сьогодні всім присутнім організатори свята «Щасливе дитинство» Бондарчук В.В. та Браженко К.Л.. Незважаючи на погодні умови, веселі конкурси, гарні танці  та пісні стали яскравим свідченням дитячого задоволення. А потім, дякуючи директору АФ «Приазовська» Півню Д.М., всі учасники свята отримали нагороду - смачне морозиво. Між старшокласниками та педагогами школи пройшли змагання з волейболу.  Команда, яка стала переможницею, була нагороджена тортом. Всі учасники свята ще раз переконалися в тому, що щасливе дитинство крокує по планеті Земля.  Ясного сонечка, теплого літа і радісного літнього відпочинку побажала всім присутнім заступник директора з НВР Гузь С.І.  Ось таким змістовним і насиченим був сьогодні день у Троїцькій школі.

16:46 01.06.2021

День захисту дітей у Троїцькому ДНЗ "Пролісок"

Любі діти, ми вітаємо вас з Днем Захисту дітей! Бажаємо міцного здоров'я, щастя безмежного, здійснення мрій та сподівань! Щоб дитинство було,як та веселка радісним і наповнене яскравими барвами любові, щастя й тепла батьківського! І незважаючи на те, що наші задуми не здійснилися в зв'язку з карантином, ми всеодно хочемо подякувати за надані солодощі та фрукти до свята нашим приватним підприємцям Бушиній О.В., Сапєгі Т.О. та голові Миколаївського СТ Кагадій А.Ф..

16:44 01.06.2021

Міжнародний День захисту дітей в Берестівському ДНЗ "Ромашка"

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.  Адже всі ми  прагнемо, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.       В Берестівському ДНЗ «Ромашка» 01 червня 2021 року  організовано і проведено День захисту дітей. Весело, емоційно пройшло свято. Воно було насичене  розвагами, змаганнями, естафетами. Діти співали пісні, танцювали, завзято грали в ігри, посмакували фруктами та солодощами.           Ось так весело, змістовно пройшов день в наших вихованців.

16:37 01.06.2021

Твій друг-безпечний рух

Добігають кінця останні дні навчання у школі. Попереду веселі літні канікули. Дітей вабить вулиця, адже тут відбуваються багато цікавого, захоплюючого і через це діти можуть потрапити у небезпечні для життя ситуації. Тиждень безпеки дорожнього руху-це інформаційні заходи націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху. Протягом тижня в Миколаївській школі діти мали можливість якомога більше поглибити знання про правила дорожнього руху.

14:36 26.05.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

З  метою попередження дорожньо-транспортного травматизму в Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів з 17 по 21 травня проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках Тижня  в 1-11 класах проведено уроки з основ безпеки дорожнього руху, на яких учні переглянули відеофільми з циклу «Безпечна країна» (класні керівники)  та конкурс знавців правил дорожнього руху між учнями  8 та 9 класів (Грицай Є. М.). Діти змагалися у конкурсах:  вікторина з ПДР, «Юний регулювальник» та вело естафета. Перемогу здобули учні 8 класу.

16:22 24.05.2021

Тиждень безпеки дорожнього руху в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, відповідно до Загального плану заходів Тижня безпеки дорожнього руху, протягом 17.05.2021 – 21.05.2021 року в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила безпеки на дорогах, демонстрували свої знання та вміння під час практичних занять. Класні керівники 1-11 класів використали різноманітні форми проведення виховних заходів: тематичні бесіди, вікторини, ігри, змагання, перегляд відео з подальшим обговоренням. Третьокласники змагалися у вікторині «Смішарики про дорожній рух»: учні розгадували  ребуси, загадки і знаходили правильні рішення у життєвих ситуаціях на дорозі; цікавою була квест-гра «Безпека на дорозі – безпека життя». П’ятикласники проходили квест «Безпека руху на дорозі», учні 6 класу розгадували питання вікторини, для учнів 1-4 класів класні керівники підготували заняття з елементами ігор. У кожному класі пройшов урок безпеки «Безпека руху – безпека життя».

15:45 21.05.2021