НОВИНИ

"Хліб, як символ гостинності і самобутності українського народу" у Миколаївському ДНЗ "Оленятко"

19 листопада 2020 року в Миколаївському ДНЗ "Оленятко" було проведено заняття -розвага "Хліб, як символ гостинності і самобутності українського народу". Одним із головних напрямків роботи ДНЗ є патріотичне виховання дітей засобами ознайомлення дітей із символами та оберегами українського народу.

11:21 19.11.2020

Творча галерея «Осінні фантазії»

19 листопада 2020 року в Берестівській школі  відбулася виставка поробок "Осінні фантазії". Діти та дорослі залюбки розглядали чудові та цікаві поробки, представлені цієї осінньої пори, адже кожна має свій осінній сюжет. А природний матеріал, з якого зроблені поробки, досить різноманітний - гілочки, листочки з дерев, шишки, каштани, овочі та фрукти. Ось такі у нас прекрасні дари осені. Дякуємо педагогам, учням та батькам за активну участь.

11:18 19.11.2020

Тиждень безпеки життєдіяльності в Миколаївському ДНЗ (ясла-садок) «Оленятко»

В Миколаївському закладі дошкілної освіти "Оленятко" з 2 по 6 листопада 2020 року проходив тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Були проведені слідуючи заходи: -заняття "вивчаємо  правила дорожнього руху"

12:05 10.11.2020

День української писемності і мови у Берестівській ЗОШ І-ІІІ

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності і мови учні 8 - 11 класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з учителями української мови та літератури Назаренком В.М. та Омельченко Н.В. долучилися до написання ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – 2020.

16:00 09.11.2020

ХХ Всеукраїнський радіодиктант єдності в Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст

Із нагоди відзначення Дня української писемності та мови, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, учні 9 та 11 класів Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до написання ХХ ювілейного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

15:27 09.11.2020

Дивосвіт приймає друзів у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст.

Щорічно в Миколаївській школі проводиться урочиста лінійка прийому учнів 5 класу до екологічної організації «Дивосвіт». Учні 5 класу заздалегідь почали готуватися до цієї події. Напередодні свята біля школи вони посадили дерево, за яким вони будуть постійно доглядати. На лінійці директор школи Чуєва Т.А. вручила учням 5 класу дипломи та подяки за активну участь в різноманітних конкурсах, акціях, вікторинах.

15:25 09.11.2020

Європейський тиждень місцевої демократії у Берестівській ЗОШ І-ІІІ ст.

З  метою ознайомлення молоді з діяльністю сільських, селищних, міських рад та їх виконавчих органів, районних та обласних рад з 16.10.20 по 21.10.20 року в Берестівській школі відбулися відповідні заходи: класні години «Європейська модель демократії, до якої прагне Україна та моя громада» (10 клас, Зиборова В.І.), «Широкі повноваження та можливості для громад на місцях» (9 клас, Линник І.В.); бесіди «Право мешканців громади впливати на прийняття рішень та можливість відстоювати громадські ініціативи» (11 клас, Головко Н.І.), «Місцева демократія. Самоорганізація в громаді» (7 клас, Горбуля М.О.). Також учні мали можливість ознайомитися з тематичними матеріалами з «Калейдоскопу інформації», який виготовили для всіх учнів школи учні 8 класу (Федоренко Л.О.). Учні початкових та 5,6 класів переглянули й обговорили відео матеріали «Європа – багатолика, єдина, близька, велика».

09:34 04.11.2020