Масляна у Берестівському ДНЗ "Ромашка"

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

15:18:27 13.03.2020

Дні пам’яті Великого Кобзаря

У межах святкування Шевченківських днів у Берестівській школі було проведено літературну вікторину «Сторінки життя Великого Кобзаря» ( у 5 класі) та гру-квест «Як добре знаєш ти Шевченка?» в учнівських колективах 5, 8, 11 класів. Родзинкою у грі-квесті стали завдання, які кожна команда мала виконати, відвідуючи різні станції. Із великим задоволенням учасники квесту подорожували творами Великого Кобзаря, виконуючи цікаві завдання на різних станціях: ,, Шевченкова родина”, ,,Швидкісна”, ,,Мистецька”, ,,Шевченкова поезія”, ,,Шевченкові заповіти”, ,,Декламатор”. Під час квесту учні здобули нові знання про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка, його поезію, що навчає любити Україну, рідну землю, рідний край, народ, мову. Протягом 10.03. – 13.03.2020 р. виховні заходи, присвячені життю і творчості Т. Шевченка, відбулися у всіх класних колективах школи.

14:07:54 13.03.2020

8 березня у Берестівському ДНЗ "Ромашка"

6 березня 2020 р. у Берестівському закладі дошкільної освіти «Ромашка» відбулося свято 8 березня. Готуватися до свята в садочку почали заздалегідь. Дітки вивчили пісні, вірші-привітання.

13:52:16 12.03.2020

Заняття доброти у Берестівському ДНЗ "Ромашка"

Сучасний світ занадто жорстокий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин. Співчуття дитини до свого вихованця – дуже важлива якість. Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство.

13:56:46 04.03.2020

Бінарний урок. Життя та творчість Т.Шевченка при вивченні теми “Десяткові дроби” у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Сьогодні все важче й важче залучити дітей у навчальний процес. Зробити урок цікавим за допомогою традиційних технологій стає все складніше. Тому перед педагогами стоїть завдання, як зробити життя дитини на уроці цікавим, значним. А відповідь одна: потрібно, щоб навчальний процес крокував у ногу з часом. Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє. 25 лютого в Троїцькій ЗОШ пройшов незвичайний урок. На заняття учнів 5 класу покликав не шкільний мелодійний дзвінок, а гудок паровоза. Діти, разом із гостями здійснили подорож у чарівну країну Знань. Спочатку учні та присутні придбали квитки, відгадавши ребуси. Потім усі подорожували від станції до станції. Щоб скоротити час між зупинками, діти творчо працювали в парах та групах; грали, змагалися, повторювали все, що знають про десяткові дроби, життя та творчість великого Кобзаря. Провідницями на цьому потязі були вчителі – Гузь С.І., вчитель української літератури, та Кравець В.А., вчитель математики, які показали учням уміння знаходити непомітні на перший погляд зв'язки між неспорідненими предметами. Даний урок – результат творчості двох педагогів, яка переросла у творчий процес учнів, сприяла формуванню в них ключових життєвих та предметних компетенцій. А вивчення будь-якої проблеми на межі двох наук – це зажди цікаво.

14:08:41 03.03.2020

Конкурс на заміщеня вакантної посади директора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.

03 березня 2020 року в приміщенні Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області.  Бажання взяти участь у конкурсі виявив лише один кандидат - Чуєва Тетяна Анатоліївна,  директор, вчитель історії Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст . Ознайомлення  кандидата на посадудиректора Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування - 11 березня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні школи. Дата складання іспиту - 11 березня 2020 року о 12.00 год.

12:40:10 03.03.2020

Конкурс "Об'єднаймося ж, брати мої!"

Вітаємо ученицю 10 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району  Вакал Яну Артемівну та її керівника: вчителя української мови та літератури Тимошенко Валентину Василівну, які взяли участь у ІІІ (обласному) етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», на тему: «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...» у номінації «Література».

15:12:40 27.02.2020