Міжшкільне методичне об'єднання вчителів природничого циклу

На базі Троїцької школи пройшло МО вчителів природничого циклу. Кеда С. І. розповів про STEM освіту та поділився методами роботи конкурсів.  Продовжили МО по екологічній стежині Троїцького села, разом з Гомою В.В ми поринули в рослинний світ, побачили: жовтозіллю авринію, скельний очиток їдкий, шавлію, льонок жовтий та ін… Всі присутні були захоплені природною красою та неповторним рослинним світом.

15:41 23.05.2019

Міжшкільне методичне об'єднання вчителів художньо-естетичного циклу

17.05.2019 року пройшло МО художньо-естетичного циклу в Берестівській школі. На засіданні обговорювали питання, що стосуються народних традицій, естетичного смаку, розвитку духовного та творчого потенціалу учня…Свою діяльність вчителі художньо-естетичного  циклу спрямовують на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів та засобів навчання і виховання дітей, а головне – на реалізацію принципу рівноправного діалогу між учителем та учнем.

15:36 20.05.2019

Міжшкільне методичне об'єднання вихователів закладів дошкільної освіти та музичних керівників

16 травня2019 року на базі Берестівського ДНЗ «Ромашка» пройшло методичне об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти та музичних керівників. Зозуля Юлія Миколаївна провела цікаве інтегроване заняття за темою: «Математичний зорепад». Слухаючи доповіді, вихователі брали активну участь в обговоренні та обміні досвідом. А наприкінці МО обговорили конкурсні роботи I  етапу фестивалю «Перлинки Запорізького краю».

15:24 17.05.2019

Змагання з гандболу

16 травня юнаки Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели на змаганнях з гандболу на «Кубок Олімпійського чемпіона Кушнірюка Сергія Георгійовича". У напруженій і чесній боротьбі зійшлися три школи: Миколаївська, Осипенківська і Новопетрівська. За першість змагалися команда Новопетрівської ЗОШ та команда Миколаївської ЗОШ, після напружених спортивних баталій перемогу здобули господарі. Від Миколаївської школи участь у змаганнях взяли юнаки з 8 по 11 клас,яких підготував вчитель фіз.культури - Клименко Микола Олександрович. Найкращу фізичну підготовку, тактику гри серед юнаків показав Кальмов Ігор, учень 9 класу. Призери та переможці отримали медалі, почесні грамоти. Бажаємо успіхів, натхнення та перемог у майбутньому!

15:21 17.05.2019

Створення кулінарної книги

До Дня сім'ї , що святкувався 15 травня , учні 4 класу  Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із класним керівником Залюбовською Л.А. задумали створити книгу кулінарних рецептів улюблених сімейних страв. Кожна сім'я обрала страву для книги. Тут і піца від Поклонських і Рябових, суші від родини Гомів, вареники від Посв'ященного Романа, картопля - фрі від Матвійків. В родині Івлєвих полюбляють плов, а смажену картоплю з грибами - у родині Данильченків. Рецептом улюбленого салату поділилася Таня Самойлова. Яценко Ліза із мамою презентували рецепт грибів із начинкою, а Сутиріни - окрошку, сім'я Худякової Ангеліни - рецепт запеченої курки з медовим соусом. А як же без солоденького? Кушнір Валя з мамою часто печуть торт із сметани "Фантазія." Книга рецептів 4 класу буде зберігатися у шкільній бібліотеці, щоб бажаючі змогли не тільки прочитати рецепти, а й приготувати їх удома.

12:28 17.05.2019

«Одягни вишиванку, Україно моя»

16 травня учні та вчителі Берестівської загальноосвітньої школи одягли святкові вишиті сорочки,щоб доєднатися до свята вишиванки, яке відзначалося в Україні в цей день. На шкільному подвір’ї відбувся танцювальний марафон, до якого долучилися учні 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 класів. Підсумком заходу став флешмоб від танцювального колективу «Надія» (керівник Баран Н.М.). Дякуємо усім, хто долучився до свята.

12:25 17.05.2019

14-15 травня 2019 року відбувся І (міжшкільний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Участь в змаганнях взяли команди усіх закладів загальної середньої освіти Берестівської громади.

11:03 17.05.2019

День Пам'яті та Примирення

День Памяті та Пимирення четвертокласники Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. (класний керівник Залюбовська Л.А.) вирішили відзначити підготувавши інформаційні повідомлення про дітей - героїв війни проти нацизму у Європі. У страшні роки  разом з дорослими взялися за зброю діти, щоб захистити Батьківщину від ненависного ворога. Хлопчики та дівчатка йшли на фронт у військові частини, ставали синами та донями полків. Вони були розвідниками і зв'язківцями, сестрами милосердя і підривниками. Валя Котик, Зіна  Портнова,  Надя Богданова, Ніна Куковеркова, Аркадій Каманін та багато інших  ціною власного життя здобували Перемогу над нацистами. Вічна пам'ять вершителям великого подвигу, нашим дідам і прадідам! Хай спасенною буде земля наша від війни.

11:01 13.05.2019