Із гарним настроєм крокуємо в літо!

Дата: 02.06.2021 16:49

Літня злива, яка охопила село Берестове зранку 1 червня, не зіпсувала настрою школярам Берестівської школи, бо всі вони знали, що день буде веселим і багатим на події. У День захисту дітей учні взяли участь у розважальних заходах. Активно змагалися у грі з волейболу шестикласники, семикласники й восьмикласники. Учні другого класу залюбки грали в ігри. У цей день маленькі першачки відзначали свято Букварика. А напередодні свята учні 3, 9 та 10 класів відвідали курортний Бердянськ. Веселе літо розпочалося, тож крокуймо в нього з гарним настроєм і любов’ю до наших дітей!