День працівників освіти

28 вересня 2017 року в залі засідань Бердянської районної державної адміністрації відбулося свято з нагоди Дня працівників освіти, на якому за доброю традицією вшановують і відзначають кращих педагогів за особливі успіхи в навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Найкращих педагогів нагородили Подяками та Грамотами Департаменту освіти Запорізької ОДА та відділу освіти Берестівської сільської ради. Вітали педагогів голова Бердянської райдержадміністрації Молодецький Р. Ф., голова Берестівської сільської ради Кушнір Н. М., голова районної ради Жанна Васильчик та її заступник Микола Закоморний, помічники народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарева, начальник відділу освіти Берестівської сільської ради Лисенко О. А.

За  сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та за підсумками 2016-2017 навчального року Грамотами Департаменту освіти та науки ЗОДА нагороджені: Зиборова В. І., вчитель історії Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.; Чуєва Т. А., вчитель історії Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.. Сизко Т. М., вчитель української мови та літератури Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. та Бутенко Н. О., вчитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.