Тренінг "Мистецтво в освітньому просторі нової української школи"

6-8 червня 2018 року на базі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. проходив тренінг «Мистецтво в освітньому просторі нової української школи», який провела регіональний тренер , учитель початкових класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. Буймер І.А. Учасниками тренінгу стали вчителі початкових класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст., Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. Під час тренінгу було сформовано уявлення про способи реалізації освітніх завдань початкової ланки НУШ засобами загальної мистецької освіти. Педагоги активно працювали у групах , презентували виконання завдань, із задоволенням виконували практичні вправи, руханки. У кінці заходу колеги побажали один одному успіхів у реалізації завдань, які ставить сьогодні нова українська школа.