День української писемності та мови у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Мова – це безцінний дар, який треба шанувати,

як батька і матір, родину і Батьківщину.

9 листопада 2018 року у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відсвяткували світлу дату – День української писемності та мови. Всіх привітали щиро, бажали здоров’я, щастя, любові.

Свято з українським колоритом вдалось на славу, було цікаво та весело. Учні розповіли про славнозвісних просвітителів слов’ян Кирила та Мефодія, давньоруського письменника – літописця Нестора; познайомили з історією виникнення письма; подивилися відео «Пересопницьке Євангеліє».

Діти декламували напам’ять поезії про мову, розповідали казки, гуморески; співали українські пісні, танцювали; підготували інсценізований уривок з повісті І. С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я».

Школярі збагатили знання про українську мову, її історію, традиції.

Свято підготували вчитель української мови та літератури Тимошенко Валентина Василівна та учні 5- 11 класів: Зозуля Анна, Бардакова Каріна, Нагаєнко Діна, Дем’янець Валерія, Куць Ольга, Запутряєв Антон, Добриця Дмитро, Єрмаков Віктор, Хаджинова Наталя, Юрік Влада, Лукаш Крістіна, Володькова Ангеліна, Трандафілова Наталя, Галайко Дар’я, Дем’янець Карина, Шастало Марія, Добриця Анна, Книш Діана, Кушнір Анна, Валько Олексій, Лук’яненко Максим, Петриковець Ліля, Семенко Тарас, Дем’янець Руслан.