ТРОЇЦЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ПРОЛІСОК" ЗАГАЛЬНОГО ТИПУ

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Повна назва: Троїцький дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок) "Пролісок" загального типу Берестівської сільської ради Бердянського району Запорізької області

Адреса: 71130, Запорізька область, Бердянський район, с. Троїцьке, провулок Сонячний, б. 2

E-mail: t.ermakowa.com@ukr.net

Завідувач ДНЗ: Єрмакова Тетяна Анатоліївна

Мова освітнього процесу: Згідно зі статтею 7 Закону України Про освіту, мовою освітнього процесу у закладі освіти є державна мова.

Троїцький ЗДО «Пролісок» має 9-годинний режим роботи.

В закладі функціонує одна різновікова група чисельністю 15 осіб.

Розмір батьківської плати становить 50% від вартості харчування дитини в день. Для багатодіних сімей батьківська плата становить 25% від вартості харчування , діти з  малозабезпечених сімей відвідують дошкільний заклад безкоштовно.

ВАКАНСІЇ

Логопед  -   0,25 шт.одиниці

09:11 06.11.2020

КАДРОВИЙ СКЛАД ТРОЇЦЬКОГО ЗДО «ПРОЛІСОК»