Правила зарахування дитини в заклад дошкільної освіти

Дата: 06.11.2020 09:11

Для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти необхідно пред'явити:

• заяву батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медичну довідку про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
  • медичну  довідку  про епідеміологічне оточення дитини;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • довідку про призначення пільг з Управління праці та соціального захисту населення для   встановлення батьківської плати.

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування,  на час  відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дітей з дошкільного  начального закладу може здійснюватися у відповідності до наказу керівника установи:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному закладі;
  • коли дитина не відвідує заклад без поважних причин більше місяця;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.