A A A K K K
для людей із порушенням зору
Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Впорядкували могили воїнів

     На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 13.04.2018 №196 «Про відзначення у 2018 році Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  Дня пам’яті  та примирення» в Миколаївській ЗОШ  I-IIIступенів  заплановано ряд заходів, частину яких вже реалізовано.

    Традиційно школа бере участь у підготовці  мітингу, готуються почесна варта та ведучі. У класах проведені класні години до пам’ятної дати.

    На жаль, вшановувати ветеранів вже не виходить, в живих практично нікого не залишилось.

     Тож виникла ідея подбати про могили тих воїнів, у кого не залишилось рідних. Ідея знайшла підтримку, і група учнів 8 класу на чолі з класним керівником Кедою С.І. виїхали до кладовища с. Новоіванівки ( села вже немає). У мальовничому місці, на лівому березі Берди, майже напроти пам’ятки природи «Ослині вуха» знайшов свій останній притулок учасник бойових дій Кроливецький Ф.Є. До кладовища 9 км, відсутня дорога з твердим покриттям, та і вдова вже не в змозі дістатися туди.  Діти прибрали біля могили, підсипали ґрунт, поклали квіти.

      Цього ж дня дев’ятикласники прибрали біля могили одного з воїнів- визволителів села, що загинув під час бою за його звільнення і похований на місцевому кладовищі.

    До свята учням належить ще прибрати біля братської могили воїнів, що визволили село від німецько-фашистських загарбників, і територію навколо пам’ятника загиблим односельчанам.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора