Акція «Великодній кошик для бійця»

З 01 квітня до 07 квітня 2018 року проходила обласна благодійна акція «Великодній кошик для бійця» . В межах цієї акції учнями Троїцької школи був підготовлений святковий концерт та зібраний Великодній кошик для воїнів прикордонників. Учнів радо і тепло зустрічали у Бердянському прикордонному загоні, розповіли про своє життя, показали спортивний зал, капличку та військову техніку. Військовий капелан познайомив учнів з трудовими буднями військових прикордонників та запросив їх частіше приїздити до військової частини. Такі зустрічі потрібні як дітям, так і прикордонникам. Дитячі посмішки та тепло їхніх сердець додає воїнам сили і впевненості у їхній нелегкій службі. Всі присутні були задоволені спілкуванням один з одним. Такі зустрічі дуже важливі, бо вони виховують патріотичні почуття у дітей та гордість за наших захисників.