ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

11-15 червня 2018 року команда учнів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів перебували в Запоріжжі, де на базі обласного ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою «Захисник» відбувся обласний етап Всеукраїнської  дитячої військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»). П’ять днів юні джури жили в умовах літнього табору в наметах, за розкладом наближеним до армійського. Програма змагань була різноманітною і насиченою, тож діти отримали добрий досвід, заряд патріотизму. На жаль, повторити минулорічний успіх в силу різних причин, команді Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів не вдалось, зросла конкуренція, рівень підготовки команд. Ряд районів серйозно підійшли до підготовки до фіналу – нова екіпіровка , обладнання, а головне – зросла майстерність джур. І все ж, нам вдалось вибороти перемоги в конкурсах «Добре діло» і «Бівак», стати призером в конкурсі «Рятівник».

Діти чудово провели час. Отримали безцінний досвід, поспілкувались з однолітками з усієї області, отримали заряд патріотизму.

Відкриття змагань

Конкурс "Впоряд"(стройова підготовка)

Конкурс "Відун" ( історія українського війська)

Стрілецький конкурс