Літературне свято в Миколаївській ЗОШ І -ІІІ ступенів

25 вересня в Миколаївській ЗОШ I-IIIступенів відбулось літературне свято. До школи завітали запрошені запорізькі письменники, журналісти, голова Бердянської районної ради, вчителі району, керівники освіти ОТГ і району. В урочистій обстановці було відкрито портретну галерею «Письменники Запорізького краю»  та презентовано шкільну бібліотечку творів запорізьких майстрів слова (близько 60 книг).

Для гостей школи була проведена екскурсія по школі. Гості були приємно здивовані зовнішнім і внутрішнім виглядом школи, чистотою і порядком, оснащенням кабінетів. Надовго затримались в кабінеті української мови та літератури, де з інтересом ознайомились з бібліотечкою творів запорізьких письменників.

Розпочала свято поетичним словом вчитель української мови та літератури Сизко Т. М. та продовжила привітальним словом директор школи Чуєва Т. А. Вчитель географії Кеда С. І. представив гостей свята.

Учні школи розповідали про життєвий шлях митців, читали вірші.

Лауреат обласної літературної премії імені Петра Ребра Любов Геньба представила поетичну презентацію, читала  вірші, що справили велике враження на учнів та вчителів.

Іван Кушніренко розповів про свою літературно – краєзнавчу роботу, зокрема про історію махновського руху в Приазов’ї.

Зворушила присутніх своїми віршами Тетяна Сугалова – Катрич, член Спілки письменників України, вчителька Червонопільської ЗОШ.

Віктор Михайличенко розповів про свій шлях у журналістиці, про роботу найстарішої газети України «Південна зоря».

Віктор Семеновський презентував свої книги. Всім старшокласникам подарував свої збірки оповідань з дарчими підписами.

Голова районної ради Васильчик Ж.О. вручила грамоту районної ради вчительці  української мови та літератури Сизко Тетяні Михайлівні та поділилась своїми творчими здобутками – прочитала свої вірші.

На згадку гостям були вручені подарунки.

На святі панувала чудова атмосфера, дві години промайнули як одна мить.