Перша конференція освітян в ОТГ

29 серпня в Троїцькій ЗОШ відбулась перша конференція освітян, що увійшли до Берестівської ОТГ. Кожна школа делегувала по 4 вчителя, а ДНЗ – по 2. В роботі конференції взяв участь і виступив заступник голови ОТГ Зиборов С.М.

Розпочалась конференція з вітання господарів. Спочатку директор школи Кравець С.О. а потім молоді вчителі школи теплими словами і піснею привітали колег з початком нового навчального року.

Завідуюча відділом освіти Берестівської ОТГ Лисенко О.А. проаналізувала роботу шкіл та ДНЗ громади, накреслила завдання.

В зв’язку із складною демографічною ситуацією  гостро стоїть питання створення НВК. Громадські слухання з цього питання вже завтра відбудуться у Миколаївці.

Оксана Анатоліївна зупинилась на роботі ЗНЗ громади, на успіхах і прорахунках. Зокрема, є успіхи на предметних олімпіадах, в МАНі, творчих конкурсах та змаганнях. В той же час, не можуть задовольняти нас результати ДПА і ЗНО. Тільки два випускника ( по одному з Берестівської та Миколаївської ЗОШ) отримали високі оцінки з української мови та історії України.

В новому навчальному році планується відкриття двох інклюзивних класів – Берестівській і Троїцькій школах.

В ході роботи конференції виступили спеціаліст відділу освіти Данило О.Г., вчитель Миколаївської ЗОШ Кеда С.І., заступник директора Берестівської ЗОШ Бабух Л.Ф.

Ольга Григорівна  у своєму виступі загострила увагу на питаннях виховної роботи. Кеда С.І. поділився досвідом національно – патріотичного виховання в школі, зауваживши, що від особистості вихователя, його позиції залежить дуже багато.

Бабух Л.Ф. акцентувала увагу на особистісному характері навчання, в центрі навчально-виховного процесу повинна бути дитина. Одне з головних завдань – навчити дитину оперативно знаходити інформацію, здатність діяти креативно, нестандартно.

Підводячи підсумки роботи начальник відділу освіти Лисенко О.А. ознайомила присутніх з планами зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів громади.

Враховуючи той факт, що робота конференції припала на 29 серпня – День пам’яті загиблих учасників АТО, освітяни вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.