ІІ етап VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 24.10.2017 № 0681 «Про  проведення  другого та підготовку до третього  етапу VІІІ Міжнародного мовно–літературного конкурсу імені Тараса Шевченка  у 2017/2018 н.р.», з метою підвищення загальної мовної культури 9 листопада 2017 року  на базі Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ етап Конкурсу.

У Конкурсі   взяли участь 36 учнів, а саме:

• 8 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Берестівської сільської територіальної громади,
  • 10 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Осипенківської сільської ради,
  • 18 учня шкіл Бердянського району.

За результатами  рішення журі з  7 учасників  - 3 учнів наших навчальних закладів посіли призові місця:

• ІІ місце – Федай Вероніка - 8 клас  (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів),
  • ІІІ місця – 2 учні:

Чупрій Катерина – 10 клас (Троїцька ЗОШ І-ІІІ ступенів),

Зозуля Альона – 8 клас (Берестівська ЗОШ І-ІІ ступенів).