Засідання РМО вчителів географії Бердянського району

20 вересня на базі Миколаївської ЗОШI-III ступенів відбулося перше в цьому навчальному році засідання методичного об’єднання вчителів географії Бердянського району. За традицією, що склалася з минулого навчального року, робота почалася «в полі». Для вчителів-географів було організовано екскурсію на ще рідкісний для нашої держави об’єкт – сонячну електростанцію. Введення в експлуатацію першої черги заплановано на жовтень 2018 року. То ж вчителі з інтересом слухали розповідь заступника керівника проекту Зінченка Л.О.

Під час теоретичної частини , що проходила в стінах школи, розмову про нетрадиційну (альтернативну) енергетику було продовжено. Було також обговорено план роботи РМО на рік, організацію районної олімпіади з географії, участь вчителів географії у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року», інші поточні питання.

Засідання відбулось у творчій та доброзичливій атмосфері.