Рік Японії в Україні продовжили

Як відомо, 2017 рік, за ініціативою Президента України Петра Порошенка, було проголошено роком Японії в Україні. Заплановані заходи в школі провести не вдалось «з провини» тієї ж Японії.

Справа в тім, щоуряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу в рамках Програми гуманітарної безпеки "Кусаноне" на загальну суму 460 тисяч$. За цією Програмою в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було встановлено 186 вікон та 45 дверей загальною вартістю 70133 $. Кошти були успішно освоєні, енергозберігаючі вікна істотно поліпшили температурний режим у школі, школа набула більш естетичного вигляду.

Тож на знак подяки Уряду Японії колектив школи вирішив провести тиждень Японії в цьому році. Протягом тижня у школі були проведені вікторини для початкових та старших класів ( відзначились учні 4 та 9 класів), конкурси на кращі оригамі ( прийняли участь навіть першокласники, але найактивнішими були 3 і 4 класи) та ікебану (найкращі композиції представили учні 10, 5 і 8 класів) Завершував тиждень виховний захід, присвячений  культурі, традиції японців. Учні мали можливість продемонструвати свої знання з географії, історії, літератури, художньої культури.

Підсумки тижня були підведені на щотижневій лінійці, де переможці конкурсів отримали цінні призи та подарунки.