Участь у ІІІ обласній Літній школі для обдарованої учнівської молоді Запорізької області

З 11  по 24 червня 2018 року працювала ІІІ обласна Літня школа для обдарованої молоді Запорізької області, яка проходила  на базі вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради.

На мальовничий острів Хортиця з усієї Запорізької області з’їхалися 80 найрозумніших, найкмітливіших учнів – переможців обласного конкурсу-захисту Малої академії наук та олімпіад з різноманітних навчальних дисциплін.    Учениця  9 класу Більмацької  спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів «Інтелект»  Халецька Марія брала  участь у роботі Літньої школи МАН.

Протягом двох тижнів школярі мали  можливість поглибити свої знання, розвинути здібності за фізико-математичним, історико-географічним, хіміко-біологічним та мовними напрямами науково-дослідницької діяльності.

До навчання юних науковців були залучені  викладачі  Запорізького національного університету, Класичного приватного університету, Запорізького державного медичного університету, Запорізької державної інженерної академії, а також проведені  майстер-класи від Запорізьких обласних позашкільних закладів: Центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Центру науково-технічної творчості «Грані», Центру еколого-натуралістичної творчості, Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді, а також Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради.

Екскурсійна програма була також цікавою та  насиченою.