Свято Останнього дзвоника у закладах освіти Берестівської сільської ради

25 травня у закладах освіти Берестівської сільської ради пройшло Свято Останнього дзвоника

Дорогі юні друзі!
Шановні вчителі та батьки!

Сердечно вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Ми твердо віремо, що Вам,  шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов,  доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Від імені Берестівської сіьської ради висловлюємо  глибоку вдячність усім педагогам Берестівської громади. Силою вашої думки та теплом душі  твориться майбутнє країни.

А, нашим юним друзям – школярам бажаємо продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового етапу навчання.

Щиро бажаємо всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.  Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Зі святом вас, дорогі друзі!