Демонстрація передового досвіду

14 березня в рамках атестації вчителя географії Зозулі Людмили Іванівни відбувся відкритий урок з географії  в 10 класі. На уроці були присутні: начальник відділу освіти Берестівської сільської ради Лисенко О.А., методист КУ РМК Бородкіна О.М, вчителі географії району, вчителі школи.

Вчитель Зозуля Л.І. показала високу педагогічну майстерність і продемонструвала зразок сучасного уроку в 10 класі. Грунтовна підготовка вчителя та учнів до уроку, наочність, ТЗН, активність учнів та доброзичливість педагога створили на уроці  атмосферу творчого пошуку.

Використання такого ефективного методу навчання як сторітеллінг – дало можливість забезпечити успішне засвоєння навчального матеріалу.  Використання сторітеллінгу дозволило  успішно реалізувати мотиваційну, об’єднуючу, комунікативну, утилітарну функції методу та дали можливість сформувати в повному обсязі соціально –комунікативну компетентність учнів.

Вчитель також вміло використала технологію скрайбінгу. Після виступу учнів підходили до фліпчарту  і схематично зображували  викладений матеріал.

Учні не тільки розповідали про країну, яку вивчали – Японію, а й вчились опонувати доповідачам, оцінювати роботу своїх однокласників. «Родзинкою» уроку став майстер – клас із складання ікебани. В ході цікавої гри учні закріпили в пам’яті терміни повсякденного життя японців, а також намагалися писати своє ім’я японською мовою. Взагалі ж, вся атмосфера в кабінеті була «просякнута» Японією. Бібліотечка літератури японських письменників, ваза з сакурою, горщики «бонсай», плакати з хоку, кімоно та суші – все це створювало відповідну атмосферу. Доцільно підібрано фрагменти відеофільму про Японію та запитання до нього. Цілі уроку були досягнуті, задоволеними залишились всі присутні.

З цікавістю гості школи оглянули медіатеку школи, навчальні кабінети, реконструйований холл.

Традиційно, робота методоб’єднання не обмежилась стінами школи. Погода не дозволила відвідати цікаві природні об’єкти на території сільської ради, то ж для гостей були запропоновані екскурсії до обєктів соціального призначення: місцевої пам'ятки архітектури - храму Олександра Невського та ЦНАПу  (центру надання адміністративних послуг) Берестівської ОТГ. Вчитель історії Берестівської ЗОШ Зиборова Вікторія Ігорівна провела екскурсію до храму, а керівник ЦНАПу Верескун Ірина Олександрівна ознайомила з роботою центру. Обидві екскурсії були цікавими та пізнавальними.

Фотоматеріали за посиланням