Фінальні змагання з баскетболу

23 лютого на базі Андріївскої СЗШ відбувся районний фінал з баскетболу серед школярів старшої групи. Змагались юнаки й дівчата Андріївської, Дмитрівської, Новотроїцької, Миколаївської та Троїцької ЗОШ.

У першому турі миколаївські юнаки перемогли дмитрівців,а хлопці з Андріївки – новотроїцьких юнаків. У боротьбі за третє місце перемогу здобула команда Дмитрівської школи. У напруженому фіналі перемоглиюнаки Миколаївської ЗОШ.

Миколаївські юнаки вперше змагались у новій спортивній формі, тож перемозі раділи по-особливому. Нова форма принесла перемогу, тож сподіваємось, що вона буде приносити удачу й надалі.

Серед дівчат перемогу здобули спортсменки з Троїцького, другими стали дівчата з Андріївки.