Піший похід по Чорногірському хребту

Дата: 01.07.2021 16:34

Із 15.06 по 25.06 учні 11 кл. Берестівської ЗОШ І-ІІІст. та учні Долинської ЗОШ І-ІІІст.  під керівництвом учителя фізичної культури Гурова О. В. здійснили піший похід по Чорногірському хребту.  Група туристів піднялась на гору Піп Іван (Чорна Гора) — одну з найвищих вершин Українських Карпат, висотою 2028 м., яка розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.
У поході юні туристи освоїли  справжню школу виживання та навчилися долати свій страх. Діти вчилися бути самостійними та  відповідальними.

Після гірського туризму старшокласники разом з керівниками відвідали м.Тернопіль, м.Львів та м.Київ.
Усі учасники походу залишилися задоволені цією чудовою подорожжю.А також поповнили колекцію неймовірних спогадів та вражень.