Випускний "Веселий будильник!"  у Троїцькому ДНЗ "Пролісок"

Дата: 14.06.2021 11:11

11 червня 2021 року в Троїцькому ЗДО "Пролісок" відбувся випускний"Веселий будильник!".

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов! Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.  Гарно й урочисто пройшло прощання з дитячим садком! Цікаве та змістовне свято запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку!   Та яке ж свято може бути без сюрпризів та подарунків? Чудові подарунки наші випускники отримали від фірми "Приазовська". Щиро дякуємо за це директору Півню Денису Миколайовичу. Хочемо також висловити окрему подяку батькам наших випускників за всю допомогу, як у підготовці до свята, так і в повсякденному житті нашого садка. Завдяки їм облаштований ігровий дитячий майданчик та територія нашого закладу. Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період - ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам любі наші діточки, а батькам ми бажаємо - терпіння, міцних нервів і мудрості!