Вітаємо!

Вітаємо ученицю 6-го класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст., Єроніну Ксенію, яка взяла участь у конкурсі: "Вічно живий голос!" з твором "Сафо".

14:35 31.03.2021

Підсумки І етапу конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З 01 лютого по 20 березня 2021 року проходив І (міжшкільний) етап конкурсу-виставки декоративно-ужиткового  та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

14:16 31.03.2021

Методичне об'єднання класних керівників у Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст

24 березня 2021 року в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. в історичному кабінеті відбулося МО класних керівників на тему "Сучасна дитина.Яка вона?" На засіданні були розглянуті теоретичні питання:"Поширені проблеми підлітків та їх вирішення" Антоненко В.М.; ""Психолого-педагогічна допомога батькам у вихованні дітей" Сизко Т.М.; "Причини виникнення булінгу та його наслідки" Маяка А.В.

16:51 30.03.2021

Міжнародний день птахів у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

1 квітня традиційно святкують Міжнародний день птахів. В Україні їх налічують майже 770 видів. З них 360 — під загрозою зникнення.  Учні Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів завжди піклуються про пернатих братів, виготовляючи годівнички та шпаківні.  В рамках конкурсу Київського еколого-культурного центру "День зустрічі птахів - 2021"  учень 8 класу Харченко Олексій з вчителем трудового навчання Бондарчуком В. В. виготовили шпаківні та розповіли учням про важливість цієї справи. Діти активно приймали участь у виборі місця та розміщенні їх на території школи.

16:37 30.03.2021

Вітаємо!

23 березня 2021 року Журі ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у м. Києві, у науково-дослідному інституті українознавства, визначило призерів ІІ етапу.

16:43 29.03.2021

"Потяг у казку " в Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Гарною традицією в учнів початкових класів Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів стало: закінчувати навчальну чверть на святковій ноті. І цього разу на останній навчальний день припало свято-квест "Потяг у казку". Адже 20 березня відзначається Всесвітній день казки. Вчитель початкових класів Петриковець Ірина Миколаївна підготувала цікаву та захоплюючу мандрівку потягом у чарівний світ Попелюшки, Червоної шапочки, Кози-Дерези, Колобка та інших улюбленців усіх поколінь. Однаково цікаво, весело, захоплююче провели час і діти,  і вчителі. Закінчилося свято відеопрезентацією про безпеку під час  весняних канікул.

14:43 19.03.2021