Вітаємо!

Дата: 29.03.2021 16:43

23 березня 2021 року Журі ХІV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у м. Києві, у науково-дослідному інституті українознавства, визначило призерів ІІ етапу.

Щиро вітаємо Ісип Анну Олексіїівну, ученицю 8 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району, яка долучилася до дослідницьких проєктів в галузі українознавства і здобула ІІ місце за науково-дослідницьку роботу «Академія ремесел» – навчально-культурний Центр творчої реабілітації дітей та молоді з інвалідністю».

Дякуємо науковому керівнику, учителю української мови та літератури Тимошенко Валентині Василівні, за участь у ХІV Міжнародному конкурсі з українознавства, за підтримку українознавчих проєктів та плекання національно свідомого молодого покоління.

Бажаємо їм міцного здоров’я, наукових відкриттів та успіхів у просторі пізнання і творення українського світу!