Підсумки І етапу конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна - європейська країна»

Дата: 01.04.2021 13:30

З 01 лютого по 29 березня 2021 року проходив І етап образотворчого та фотомистецтва «Україна - європейська країна».

На конкурс було представлено 13 робіт від закладів освіти Берестівської сільської ради:

• 6 робіт - Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради;
  • 6 робіт - Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської  ради;
  • 1 робота – Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської  ради.

На обласний етап направлено 11 робіт. Дякуємо учням  та їх керівникам за активну участь. Щиро бажаємо учасникам успіхів, нових звершень та перемоги у наступних етапах конкурсних випробувань.

Робота Могильної Софії, учениці 5 класу Берестівької ЗОШ І-ІІІ ст. «Краса і сила Запорізького краю»Робота Кліми Дар’ї, учениці 3 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. «Шлях до Європи»Робота Безносюк Влади, учениці 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. «Чотири покоління»Робота Неустроєвої Марії, учениці 2 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. «Найрідніші люди на землі»Робота Федай  Вероніки, учениці 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. «Місце, що надихає»Робота Тинського Владислава, учня 1 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.  «Я навчаюся у тата землю нашу прославляти»Робота Лякішевої Софії, учениці 9 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. «Польова симфонія»Робота Залюбовської Владислави, учениці 8 класу Берестівської  ЗОШ І-ІІІ ст. «Минуле і майбутнє сплелись в моїх думках»

Робота Зиборова Олексія, учня 2 класу Берестівської  ЗОШ І-ІІІ ст. «Ми – українці, ми - європейці»Робота Яковлєвої Милани, учениці 3 класу Берестівської  ЗОШ І-ІІІ ст. «У родинному колі»Робота Буймера Михайла, учня 8 класу Берестівської  ЗОШ І-ІІІ ст. «Цвіте терен»