Підсумки І (міжшкільного) етапу фестивалю «Моральний вчинок»

Дата: 30.03.2021 16:19

З 03 лютого по 30 березня 2021 року проходив І (міжшкільний) етап фестивалю «Моральний вчинок».

На конкурс було представлено 17 робіт від закладів освіти Берестівської сільської ради:

• 6 робіт - Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради;
  • 8 робота - Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської  ради;
  • 3 роботи – Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Берестівської сільської  ради.

На обласний етап направлено 12 робіт. Дякуємо учням  та їх керівникам за активну участь. Щиро бажаємо учасникам успіхів, нових звершень та перемоги у наступних етапах конкурсних випробувань.

Робота 2 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. "Матусині помічники"

Робота Федай Вероніки, учениці 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. "Зворушлива зустріч"

Робота Синєок Вікторії, учениці 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. "Можливості й перспективи Бердянщини для розвитку "зеленої енергетики"

Робота Маяки Анастасії, учениці 2 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. "Сторінками книги Добра"

Робота учнів 3 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Чиста громада своїми руками!"

Робота учнів 2 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Ми проти насилля. Ми проти булінгу..."

Робота учнів 4 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. "#дівчинкачихлопчик"

Робота Залюбовської Владислави, учениці 8 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. "Весна мого дитинства"

Робота Зозулі Альони, учениці 11 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Робота Вакал Яни, учениці 11 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст.

Робота учнів 11 класу Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Робота Харченко Елеонори та Зозуля Альони, учениць Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст.