Тренінг ГО"ПРОСТІР ГІДНОСТІ"

Дата: 24.06.2020 09:39

22 червня 2020 року відбулася зустріч з Євгеном Кавуном, представником Громадської  організації "УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР НЕНАСИЛЬНИЦЬКОГО СПІЛКУВАННЯ І ПРИМИРЕННЯ "ПРОСТІР ГІДНОСТІ".

ГО «Простір гідності» працює в Україні понад 4 роки з метою сприяння миру шляхом розвитку компетенцій у сферах врегулювання конфліктів і примирення.

Основна діяльність Центру полягає у здійсненні довгострокових та короткострокових програм, з мирного врегулювання деструктивних конфліктів і примирення груп українського суспільства.

Зустріч була організована для спеціалістів та соц. працівників Берестівської ОТГ у форматі тренінгу з кава-паузою (за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtiges Amt).

Тематика тренінгу включала в себе вдосконалення навичок комунікації спеціалістів, навчання методиці Ненасильницького спілкування, роботи з конфліктом, зміцнення відносин у колективі, пошуку взаєморозуміння з собою та іншими.

Відділ СЗН Берестівської ОТГ