4 жовтня – День захисту тварин

До Дня захисту тварин в усіх класних колективах Берестівської школи пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

Діти розповіли про своїх домашніх улюбленців, читали вірші про тварин, розповідали притчі про відданість четверолапих своїм господарям, створили відеопоезію на вірш Едуарда Асадова «Вірші про руду дворнягу», переглянули відеоролики про друзів своїх менших, а також здійснили віртуальну подорож до різних країн, де встановлено пам’ятники собакам, що протягом багатьох років чекали своїх загиблих господарів. Учні 5 класу виготовили серця доброти і написали побажання своїм тваринкам. Фотозвіт заходу представили у шкільному коридорі у формі великої стінгазети.