Термін подачі пропозицій до даного проекту продовжується до 06 жовтня 2017 року.

Дата: 21.09.2017 08:44

Повідомляємо, що процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки,  розташованої в межах населеного пункту(с. Троїцьке) на території Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади Бердянського району Запорізької області для розміщення та експлуатації комплексу будівель та споруд по технічному обслуговуванню та заправці транспортних засобів, проведення яких було заплановано на 22вересня 2017 року, усільському будинку культури, за адресою: Бердянський район, с.Троїцьке,  переносятьсяу зв’язку з технічними причинами на 06 жовтня 2017 року о 13.00,усільському будинку культури, за адресою: Бердянський район, с.Троїцьке, провул. Сонячний, 6.

посилання на деталі