Дата: 01.08.2017 08:58

супровід семінар

додаток

Семінар для суб’єктів підприємницької діяльності

З метою активізації роз’яснювальної роботи серед суб’єктів підприємницької діяльності, Бердянська райдержадміністрація повідомляє наступне.

Заплановано 09 серпня 2017 р. в Бердянському міськвиконкомі (м. Бердянськ, площа Єдності, 2,  кабінет 70) о 10.00 годині навчальний семінар для суб’єктів підприємницької діяльності за участю Бердянської Держспоживслужби України у Запорізькій обл., Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій обл., Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.

Планується розглянути наступні питання:

1.Роз’яснювання законодавства у сфері найманої праці на підприємстві. Оформлення найманих працівників на підприємство.

2.Безпека при використанні газових балонів суб’єктами підприємницької діяльності.

3.Використання бюджетних коштів виділених на фінансування бізнес-планів суб’єктів підприємницької діяльності на платній зворотній основі державною організацією “Регіональний фонд підтримки підприємства”.