Дата: 16.03.2018 09:07

6 Березня,напередодні жіночого свята у Запорізької ОДА відбулося святкове зібрання  лауреатів 17 обласного   конкурсу"Господиня свого краю".Переможцем в номінації "Жінка-працівник органів місцевого самоврядування"стала  сільський голова Берестівської територіальної об'єднаної громади Кушнір Наталя Миколаївна.Нагороди вручали голова Запорізької обласної ради та заступник голови обласної державної адміністрації.

Несподіваним але приємним було і привітання Премьєра-міністра України В.Б.Гройсмана.