Бердянський район, Запорізька область

Проведення 2-денного тренінгу з підвищення спроможності представників місцевих громад у застосуванні методології сільського розвитку на основі лідерства сільських громад

22-23 червня в с. Берестове пройшов тренінг, метою якого було навчання представників громади застосуванню окремих інструментів сільського розвитку на основі лідерства сільських громад з метою підняття їх компетенції та стимулювання до активнішого включення у місцевий економічний розвиток.

Учасниками тренінгу стали представники малого та середнього бізнесу, активісти, представники громадських організацій, місцеві мешканці, керівництво громади, фахівці виконкому( із земельних, фінансових, інвестиційних питань та економіки).

Організатори: сільський голова Кушнір Н. М. , фахівець з проектних інвестицій Хаванов А. О. та громадська організація "Подільська агенція регіонального розвитку".