Святкові концерти в  селах громади.

Дата: 19.03.2018 14:29

Святкові концерти пройшли в  селах громади.Вперше  в них приймали участь артисти з клубних закладів сіл громади.Разом-цікавіше!!!!Прикрасою концертів були виступи Лідії Кулик з с.Берестове,виступ  учасників ансамблю "Веселка"під керівництвом Анастасії Мітєвої,вокальної групи жінок,які вперше заспівали пісні без музичного супроводу та під мінусовки пісень українських авторів.Вперше колективи обмінялися своїми виступами: 5  березня  самодіяльних артистів радо зустрічали в с.Берестове,а 7 березня вони виступали в с.Миколаївка.Зараз артисти працюють над концертною програмою,з якою планують виступати в селах Бердянського ,Чернігівської,Більмацького ,Мангушського районів та міста Бердянськ.