«Великодній кошик для бійця»

Дата: 12.04.2018 10:22

Участь в акції «Великодній кошик для бійця»

З 02 по 05 квітня 2018 року в нашій школі проходила акція «Великодній кошик для бійця». У четвер, 5 квітня, Великодні смаколики від учнів нашої школи (привітальні листівки, паски, печиво, вафлі, цукерки, чай та ін.) були доставлені до волонтерського центру «Наші Атланти» і передані керівнику цієї організації Анетті Омельченко. Анетта Іванівна щиро подякувала учням, батькам, учителям за небайдужість до людей, які і в будні, і в свята боронять нашу землю на передовій. У знак подяки керівник добровільної організації подарувала школі книгу «Наші Атланти», привітала усіх із Великодніми святами, побажала миру і спокою нашій Україні. Адміністрація школи висловлює подяку всім учням 1-11 класів, їхнім батькам, учителям  за активну участь в акції, за тепло сердець, готовність завжди прийти на допомогу.