Свято обдарованої учнівської молоді "Ми надія - твоя, Україно!"

Дата: 25.05.2018 13:06

23 травня 2018 року заклади освіти Берестівської сільської ради взяли участь у  районному святі обдарованої учнівської молоді «Ми - надія твоя, Україно!».

На урочистому заході було відзначено найкращих учнів, які гідно представили нашу громаду та район на обласному етапі конкурсу-захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, обласних предметних олімпіадах, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсах і змаганнях.

З вітальним словом до обдарованої молоді та їх педагогів звернулися голова Бердянської районної державної адміністрації Роман Феліксович Молодецький, голова Бердянської районної ради Жанна Олександрівна Васильчик, помічник народного депутата України Олександра Сергійовича Пономарьова Алла Дмитрівна Токарєва, голова Берестівської сільської ради Наталія Миколаївна Кушнір, в.о. начальника відділу освіти , культури, молоді та спорту Бердянської районної державної адміністрації Олександр Степанович Макаревич. Шановні гості вручили дітям солодкі подарунки та пам’ятні сувеніри, а педагоги закладів освіти Берестівської сільської ради, за сприяння Первинної профспілкової організації Берестівської сільської ради, отримали грошову винагороду.

Фотоматеріали за посиланням