Дата: 05.07.2018 14:38

Берестівська сільська рада Бердянського району Запорізької області оголошує конкурс з відбору суб”єктів оціночної діяльності,  які будуть  залучені до проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади.

1.Об”єкти оцінки:

-  частина  будівлі Миколаївської сільської ради (1кабінет),  орієнтовна  загальна  площа  15,5 кв. м,    місце  розташування:                  с. Миколаївка,  вул. Горького 13,  балансоутримувач – Берестівська  сільська  рада.

Мета проведення  незалежної оцінки - визначення ринкової вартості об”єкту  для  подальшої  передачі  в  оренду  за  конкурсом.

Для участі у конкурсі  претенденти надають у запечатаному конверті з описом документів слідуючі матеріали:  :заяву на участь, копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, що залучаються до виконання експертної оцінки, копію угоди, укладеної між Фондом держмайна України та експертом на право проведення експертної оцінки майна, пропозиції щодо умов оплати та терміну виконання робіт  (в календарних днях).

Конкурс відбудеться через 30 днів з дня публікації оголошення  в  газеті  за адресою: 71130 с. Берестове вул. Шкільна 32  у приміщенні ЦНАП т. 0991995123.

Кінцевий термін прийняття конкурсної документації за 5 днів до початку проведення конкурсу.