Бердянський район, Запорізька область

Берестівська сільська рада Бердянського району Запорізької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Берестівська  сільська  рада  Бердянського району  Запорізької  області  оголошує  конкурс  на  заміщення  вакантних посад:

1. Адміністратор «Відділу» «Центр надання адміністративних послуг»»  Берестівської  сільської  ради;
  2. Начальник відділу соціального захисту населення Берестівської сільської ради;
  3. Головний спеціаліст методичного супроводу відділу освіти Берестівської сільської ради;

До  участі  в  конкурсі  допускаються  громадяни  України,  які:

- мають  повну  вищу освіту    за  освітньо-кваліфікаційним  рівнем  магістра,  спеціаліста (для спеціаліста відділу освіти - педагогічна освіта);

-  вільно  володіють  державною  мовою;

-  вміють  працювати  на  персональному  комп’ютері  в  режимі вільного користувача.

Пріорітетним  критерієм  при  відборі  кандидатів  на  посаду  буде  наявність  найбільшого  практичного  досвіду  роботи  в  органах  державної  влади  та  місцевого  самоврядування.

Претенденти на участь в конкурсі подають наступні документи:

Заяву  про участь  у  конкурсі,  особову  картку  форми  П-2ДС,  копію  диплома  про  освіту,  автобіографію,    дві  фотокартки  розміром  4х6 см,   копію  трудової  книжки  (за  наявності), копію  військового квитка  (за  наявності), копію  1 і 2 сторінок  паспорта  громадянина  України, підтвердження про здачу Декларації осіб, уповноважених на виконання функцій Держави або місцевого самоврядування до Єдиного Державного реєстру Декларацій. Документи подавати    особисто  за  адресою:  Берестівська  сільська  рада,  вул. Шкільна, 32,   с. Берестове  Бердянського району  Запорізької  областві.

Додаткова інформація  щодо  основних  функціональних  обов’язків,  розміру  та  умов  оплати  праці  надається  сільською  радою.

Заяви  на  участь у  конкурсі  приймаються  протягом  30 календарних  днів  з дня  публікації  оголошення  про  проведення  конкурсу.

Питання до конкурсу

Тел. для довідок 0991995123