Представник Берестівської ОТГ взяв участь у навчальному візиті до Польщі

Дата: 19.07.2018 16:11

Представники об'єднаних територіальних громад Запорізької області разом з радником з питань комунікації Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, здійснили навчальний візит до Любліну "Кращі практики надання житлово-комунальних послуг у контексті впровадження реформи децентралізації". Учасники мали змогу поспілкуватися з головами Громад Польщі, дізналися від них, як організувана система надання житлово-комунальних послуг, відвідали сучасні водоочисні підприємства та сміттєпереробні міні-заводи. Учасники мали можливість дізнатися про досвід Польщі у впровадженні реформи децентралізації, розвитку сільських громад, а також про транскордонні проекти, участь у яких брали Польща і Україна.