Дата: 22.08.2018 15:06

Берестівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вул. Шкільна, 2 с. Троїцьке, Бердянський район, Запорізька область).

У конкурсі на заміщення вакантної посади керівника навчального закладу може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які відповідають кваліфікаційним вимогам і бажають брати участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву на участь у конкурсі;
  • особовий  листок по обліку кадрів;
  • фото  для  особового  листка;
  • автобіографію   (в  довільній  формі);
  • копію диплому;
  • копію свідоцтва  про  шлюб,  якщо  на  дипломі  дівоче   прізвище;
  • копію трудової  книжки;
  • копію ідентифікаційного  коду;
  • копію паспорта;
  • копію атестаційного  листа  та  свідоцтво  про  проходження  курсової перепідготовки;
  • декларація за попередній рік.

Термін подання заяв та копій документів – впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення(до 22.09.2018). Документи приймаються за адресою: вул. Миру, 177А, с. Берестове (Берестівська сільська рада), тел. 061-53-96-2-89