Представники Берестівської ОТГ приймають участь у міжнарожній програмі «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного»

Дата: 03.09.2018 09:35

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Товариство Лева (Львів) організовують для представників органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Запорізької, Черкаської, Чернівецької та Хмельницької областей  участь у програмі «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного».

Програма передбачає зустрічі представників ОТГ у кожній області, взаємні навчальні візити поміж областями проекту, розробку планів змін для своїх громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та  у підсумковому форумі програми.