ІІ місце в турнірі на Кубок ім. Саєнка В. М.

Дата: 10.09.2018 10:47

В суботу 08 вересня футбольна команда Берестівської ОТГ взяла участь у матчах на Кубок ім. Саєнка В. М, який відбувся на стадіоні СМТ. Андріївка. На змагання було запрошено три колективи: ФК Андріївка, ФК Берестівська ОТГ, ФК Софіївка. Турнір проходив за коловою системою.

У першому матчі зустрілися ФК Андріївка - ФК Берестівська ОТГ та з рахунком 0:1 перемогла команда гостей.

В другому матчі зустілися ФК Берестівська ОТГ - ФК Софіївка. За рузультатами поєдинку з рахунком 1:2 перемогла комада з Софіївки.

У завершальному матчі зустрілися ФК Андріївка - ФК Софіївка. Матч завершився з рахунком 0:2 на користь ФК Софіївка.

За результатами турніру:

І місце - ФК Софіївка.

ІІ місце - ФК Берестівська ОТГ.

ІІІ місце - ФК Андріївка.

Команда зайнявша І місце була нагороджена Кубком. Всі комади були нагороджені грамотами, медалями, м'ячами та фінансовими подяками.