A A A K K K
для людей із порушенням зору
Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Бердянський район відзначив 95-річний ювілей

Дата: 26.09.2018 13:32
Кількість переглядів: 640

Бердянський район відзначив 95-річний ювілей

 

Цього року виповнилося 95 років з дня заснування Бердянського району. Святкову подію громада району відзначала урочистими заходами в с.Троїцьке.
Сюди, 14 вересня, прибули представники всіх територіальних громад Бердянщини, аби відзначити цю радісну дату єдиною родиною.

Голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький привітав трудові колективи й жителів Бердянщини зі святом та подякував за внесок у розвиток рідного краю, всебічну підтримку та активну життєву позицію кожного. З вітаннями до присутніх звернулася і голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик.

З нагоди ювілею на урочистості завітало багато почесних гостей, серед них - народний депутат України Олександр Пономарьов, заступник голови Запорізької облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Бабанін та Бердянський міський голова Володимир Чепурний. Вони також привітали усіх присутніх з 95-ю річницею утворення Бердянського району та 75-річчям визволення населених пунктів Бердянщини від нацистських окупантів і  побажали його мешканцям миру, процвітання, здоров’я й добробуту.

На знак вдячності та поваги до пам’яті тих, хто віддав свої життя та здоров’я під час визволення території  Північного Приазов’я у вересні 1943 року, очільник району Роман Молодецький разом з почесними гостями свята - Олександром Пономарьовим, Олександром Бабаніним та Володимиром Чепурним від імені усіх мешканців Бердянщини поклали квіти до пам’ятників воїнам-визволителям.

Під час урочистостей відбулось нагородження державними, обласними та районними відзнаками понад 40-ка працівників різних галузей та сфер діяльності району, представників волонтерського руху та творчої молоді.

Окрім урочистої частини програмою заходу було передбачено різноманіття подій, які задовольняли будь-яким інтересам та вподобанням відвідувачів. Діяли спортивні, творчі, розважальні, кулінарні та інші локації.

Так, в рамках заходу, відбувся футбольний турнір, переможці якого - команда Осипенківської сільської ОТГ - отримали Кубок та футбольний м’яч від голови райдержадміністрації Романа Молодецького.  Крім цього, кожна громада взяла участь у «Ярмарку талантів», де представила так звані «родзинки» своїх територій. А гарний настрій та святкову атмосферу на заході створювали яскраві виступи творчих колективів закладів культури району.

Інформацію взято з http://berda.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора