Відбувся навчальний візит до Берестівського ЦНАП серед учасників Раундів 1, 2 Фази Впровадження Програми ULEAD з Європою

Дата: 17.10.2018 09:38

Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації. Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.В рамках реалізації Фази впровадження Програми буде здійснена підтримка створення/модернізації ЦНАП в ОТГ та в громадах-потенційних центрах ОТГ (згідно з перспективними планами).

Під час візиту було розглянуто питання стосовно  загальної інформації про Центр, історія створення, перелік послуг, регламент та функціонування.

Відбулася презентація про Програму «U-LEAD з Європою» за напрямком «Покращення якості адміністративних послуг», умови участі в Програмі (регіональний спеціаліст Програми ULEAD).